Kopiopaperi Pro-Design A3 250g 125 arkkia hinta 42,69€
6 arviota
42,69€ / PAK
kopiopaperi tingittyyn hintaan 42,69 €
Kopiopaperi Pro-Design A3 250g 125 arkkia. Tämän erinomaisen erikoispaperin verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Täsmällinen kuljetuspalvelumme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen klo 8 - 15 välillä. Kuopio, Turku, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A3 250g tiedot
| Arkkeja | 125 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720155100 |
| Karheus Bendtsen | 60 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 31 mm Leveys: 297 mm Syvyys: 420 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062294 |
| Lavalla (kpl) | 80 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 98 % |
| Paksuus | 250 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 250 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062294 |
| Varastosaldo | 50 pakkausta (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on taloudellinen ja tasokas kopiopaperien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kopiopaperit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A3 250g tiedot
| Arkkeja | 125 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141720155100 |
| Karheus Bendtsen | 60 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 31 mm Leveys: 297 mm Syvyys: 420 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062294 |
| Lavalla (kpl) | 80 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 98 % |
| Paksuus | 250 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 250 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062294 |
| Varastosaldo | 50 pakkausta (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A3 250g 125 arkkia on ympäristöystävällinen toimistotuote. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Kopiopaperin erinomaisen laadun varmistaa laatusertifikaatti. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja toimistotuotteita. Suosi luontoa säästäviä tarvikkeita!
Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

