Kopiopaperi Pro-Design A3 300g 125 arkkia hinta 50,05€
7 arviota
50,05€ / PAK
kopiopaperi Ecolta hintaan 50,05 €
Kopiopaperi Pro-Design A3 300g 125 arkkia. Tämän erinomaisen erikoispaperin toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Varma sopimuskuljetuksemme toimittaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A3 300g tiedot
| Arkkeja | 125 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141728710493 |
| Karheus Bendtsen | 75 ml/min |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062292 |
| Lavalla (kpl) | 48 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 99 % |
| Paksuus | 300 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 300 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062292 |
| Varastosaldo | 30 pakkausta (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on edullinen ja hyvälaatuinen kopiopaperien ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kopiopaperit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja tasokas kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A3 300g tiedot
| Arkkeja | 125 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141728710493 |
| Karheus Bendtsen | 75 ml/min |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062292 |
| Lavalla (kpl) | 48 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 99 % |
| Paksuus | 300 µm |
| Tilausyksikkö | pakkaus (Minimitilaus: 1 pakkaus) |
| Tuotetyyppi | 300 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062292 |
| Varastosaldo | 30 pakkausta (Päivitetty: 26.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A3 300g 125 arkkia on ekologinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Laatusertifikaatti takaa tuotteen erinomaisen laadun. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja tarvikkeita. Suosi ekologisia tarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

