Kopiopaperi Pro-Design A3 90g 500 arkkia hinta 35,48€
6 arviota
35,48€ / RSI
kopiopaperi meiltä hintaan 35,48 €
Kopiopaperi Pro-Design A3 90g 500 arkkia. Se on erinomainen erikoispaperi, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Tehokas toimituspalvelumme kuljettaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A3 90g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141728706243 |
| Karheus Bendtsen | 50 ml/min |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062282 |
| Lavalla (kpl) | 90 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 92 % |
| Paksuus | 98 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 1 riisi) |
| Tuotetyyppi | 90 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062282 |
| Varastosaldo | 59 riisiä (Päivitetty: 27.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen kopiopaperien ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kopiopaperit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen kopiopaperi on valmistettu ympäristöystävällisesti ja kierrätys huomioon ottaen.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A3 90g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141728706243 |
| Karheus Bendtsen | 50 ml/min |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062282 |
| Lavalla (kpl) | 90 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 92 % |
| Paksuus | 98 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 1 riisi) |
| Tuotetyyppi | 90 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062282 |
| Varastosaldo | 59 riisiä (Päivitetty: 27.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A3 90g 500 arkkia on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa tuotteen tasokkaan laadun. Eco-toimistotarvikkeet.fi - valikoimaan on valittu runsaasti laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi ympäristöystävällisiä toimistotarvikkeita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

