Kopiopaperi Pro-Design A4 90g 500 arkkia hinta 26,43€
5 arviota
26,43€ / RSI
kopiopaperi edulliseen hintaan 26,43 €
Kopiopaperi Pro-Design A4 90g 500 arkkia. Tämän erinomaisen erikoispaperin verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. Päällystämätön väritulostuspaperi. Korkea valkoisuusaste ja opasiteetti. Colorlok -teknologia, hyvä värintoisto. Varma toimituspalvelumme kuljettaa kopiopaperin toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Kopiopaperi Pro-Design A4 90g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141728706229 |
| Karheus Bendtsen | 50 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 49 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062289 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 92 % |
| Paksuus | 98 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 1 riisi) |
| Tuotetyyppi | 90 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062289 |
| Varastosaldo | 157 riisiä (Päivitetty: 28.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
kopiopaperin TOIMITUSTIEDOT
Yli 140 € tilaus toimitetaan aina rahtivapaasti! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja erinomainen kopiopaperien verkkokauppa toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat kopiopaperit toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja laadukas kopiopaperi on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Hakusanat: kopiopaperi tulostuspaperi tulostinpaperi tulostin paperi säänkestävä paperi erikoispaperi
Tämän kopiopaperit lisäksi asiakkaamme tilasivat myös näitä
Kopiopaperi Pro-Design A4 90g tiedot
| Arkkeja | 500 kpl |
|---|---|
| EAN | 3141728706229 |
| Karheus Bendtsen | 50 ml/min |
| Kopiopaperin mitat | Korkeus: 49 mm Leveys: 210 mm Syvyys: 297 mm |
| Kopiopaperin tuotekoodi verkkokaupassa | 1062289 |
| Lavalla (kpl) | 240 |
| Opasiteetti ISO 2471 | 92 % |
| Paksuus | 98 µm |
| Tilausyksikkö | riisi (Minimitilaus: 1 riisi) |
| Tuotetyyppi | 90 g |
| UNSPSC | 14111507 |
| Valkoisuus CIE | 168 |
| Valmistaja | PRO-DESIGN |
| Valmistajan tuotenumero | 1062289 |
| Varastosaldo | 157 riisiä (Päivitetty: 28.05 2026) |
| Väri | Valkoinen |
| Ympäristömerkit | EU-Kukka, FSC Sertifoitu |
Ekologinen toimistotarvike / ekotuote
Tämä kopiopaperi on luokiteltu ympäristöystävälliseksi. Katso lisäinfoa ekologisuudesta ja tutustu muihin ekotuotteisiin Ekologiset toimistotarvikkeet -sivulla.
Tämän toimistotarvikkeen ympäristömerkit ja -tunnukset, laatusertifikaatit
Kopiopaperi Pro-Design A4 90g 500 arkkia on ympäristöystävällinen toimistotarvike. Tämä tuote tai sen valmistaja on saavuttanut nämä laatusertifikaatit sekä ympäristömerkit ja -tunnukset. Tuotteen tasokkaan laadun varmistaa laatusertifikaatti. Ekotoimistotarvikkeet verkkokaupan valikoimaan on valittu runsain mitoin laatusertifioituja toimistotuotteita. Suosi ekologisia tuotteita!

Lue lisää ympäristömerkeistä ja sertifikaateista.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.

