Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus hinta 3,95€
5 arviota
3,95€ / kpl
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä tarjoaa sulavan ja pehmeän kirjoituskokemuksen. Se liukuu paperilla vaivatta tuottaen selkeää ja terävää jälkeä. Uni-Ball-kuulamustekynä on musta väriltään. Uni-Ball-kynän nestemäisen musteen juokseva koostumus mahdollistaa tasaisen ja sulavan kirjoitusjäljen ilman katkoksia tai töksähtelyä. Muste liukuu helposti paperin pinnalla, mikä tekee kirjoittamisesta sujuvaa ja vaivatonta. Kärjen kuulan pieni koko ja pyöreä muoto mahdollistavat tarkan kirjoittamisen ja sulavan musteen levittymisen. Väri: musta Mustetyyppi: nestemäinen Viivanleveys: 0,5 mm Kärjen koko: 0,7 mm Kärjen muoto: kuula Pakkauksessa: 12 kpl. Myyntierä: 1 pkt (12 kpl) / 12 pkt.
Jos haluat tilata täysin pakkauksin, niin pakkauksessa on 12 kappaletta. Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Asiakkaamme tilasivat myös näitä tuotteita
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 mus tuotetiedot
| Kuulan halkaisija Ø | 0,7 mm |
|---|---|
| Kärjenmalli | Terävä kartio |
| Muste (kiinteä/neste) | Neste |
| Muste koostumus | Vesipohjainen |
| Painomekanismi | Ei ole |
| Pakkauksessa tuotteita | 12 |
| Riittävyys | 900 m |
| Runko | Musta |
| Runko materiaali | Muovia |
| Vaihdettava säiliö | Ei ole |
| Valmistajan tuotenumero | 274399000 |
| Viiva | 0.5mm |
| Voidaan pyyhkiäpois | Ei |
| Väri | Musta |
| CO2 ISO Standardi | ISO 14067 |
|---|---|
| Hiilidioksidipäästöjen laskemis/arviointi menetelmä (CO2 Methodology) | Vaikutus ilmastonlämpenemiseen (Estimated Global Warming Potential) |
| Hiilidioksidipäästöt elinkaarenlopussa (CO2 End Of Life) | 23 |
| Hiilidioksidipäästöt ennen tuotanto / käyttövaihetta (CO2 Upstream) | 71 |
| Käyttövaiheen hiilidioksidipäästöt (CO2 use-phase emissions) | 6 |
| Pakkauksen kierrätettävyys (%) | 100 |
| Pakkauksen voi kierrättää | Kyllä |
| Tavanomaista pidempi käyttöikä | Kyllä |
| Tuotteessa käytetty kierrätysmateriaaleja (%) | 75 |
| Vastuullisuusaste (%) | 66 |
Kuulakärkikynät TUOTTEIDEN TOIMITUSTIEDOT
Toimitus rahtivapaasti yli 140 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja hyvälaatuinen tuotteiden ostopaikka toimistoon. Kotimainen verkkokauppamme on helposti käytettävä ja tuotteet toimitetaan nopeasti tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä! Ekologinen ja erinomainen toimistotarvikevalikoima on valmistettu ympäristöystävällisesti, myös kierrätys huomioiden.
Kysy tuotteesta tarkentavia tietoja, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelumme on vastannut siihen. Lähetämme vastauksen myös sähköpostiisi.
Kysymys *pakollinen Nimimerkki Sähköpostisi *pakollinen Kun kirjoitat sähköposti osoitteen loppuun, voit lähettää kysymyksen.Samankaltaisia tuotteita ja toimistotarvikkeita
-
Uniball powertank sn-220 kuulak mek sin
Hinta 5,63€ / kplUniball powertank sn-220 kuulak mek sin. Se on hyvä kirjoitusväline, jonka verkkokaupan tilauksen toimitus kestää 1-2 päivää. 55 % kierrätetystä muovista valmistetun uniball powertank -kuulakynän paineistetun säiliön ansiosta kynällä voit kirjoittaa jopa sen ollessa ylösalaisin.VarastossaTarkastele
-
+
-
Uniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 mus
Hinta 4,85€ / kplUniball ub150 eye kuulam.kynä 0.5 mus. Tämän erinomaisen kynän toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB150 kuulamustekynä on mainio valinta kaikenlaiseen kirjoittamiseen. Kuulamustekynällä kirjoittaminen on pehmeää ja mukavaa, sillä se liukuu ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Uniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 sin
Hinta 4,97€ / kplUniball ub157 eye kuulam.kynä 0.7 sin. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka toimituksen kesto verkkokaupasta tilattuna 1-2 päivää. Uni-Ball Eye Ocean Care UB157 kuulamustekynä on mainio valinta kaikenlaiseen kirjoittamiseen. Kuulamustekynällä kirjoittaminen on pehmeää ja mukavaa, sillä se ...VarastossaTarkastele
-
+
-
Kuulakärkikynä Micron kork 0,5 sininen
Hinta 0,13€ / kplKuulakärkikynä Micron kork 0,5 sininen. Se on tasokas kirjoitusväline, jonka verkkokauppa tilauksen kuljetus perille asti kestää 1-2 päivää. Säästöpakkaus! ergonomisesti muotoillulla micron-kuulakärkikynällä kirjoitat jopa 2300 m. fine-kärki: kuula 0,7 mm, viivan leveys 0,3 mm.VarastossaTarkastele
-
+


