Tuoteryhmät
Akvarellikynä Faber-Castell Goldfaber sarja 36 väriä/pakkaus Goldfaber 36 väriä/pakkaus. Se on tasokas tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitus perille kestää 1-2 päivää. Faber-Castellin valmistamissa Goldfaber -värikynissä on täydellisen pehmeä ja täyteläinen jälki, joka takaa loistavat värit työhösi. Korkealuokkaiset raaka-aineet ja paras mahdollinen moderni valmistustekniikka takaavat murtumattomat lyijyt, hienon valonkestävyyden ja optimaalisen työskentelyn. Kaikki piirustustekniikat onnistuvat varmasti Goldfaber -värikynillä. Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa akvarellikynän toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Helsinki, Turku, Tampere... toisin sanoen kaikkialle Suomeen.
Toimitus rahtivapaasti yli 120 € tilauksille! Eco-toimistotarvikkeet on huokea ja laadukas akvarellikynien verkkokauppa toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain akvarellikynät rekisteröitymättä tilaukseen ja lähetä! Ekologinen ja tasokas akvarellikynä on valmistettu kierrätys huomioiden ympäristöystävällisesti.
Akvarellikynä Faber-Castell Goldfaber sarja 36 väriä/pakkaus on ekologinen toimistotarvike. Tämä valmistaja tai tuote on saavuttanut seuraavat ympäristömerkit, ympäristötunnukset sekä laatusertifikaatit. Laatusertifikaatti takaa Array. Econ toimistotarvikkeet - valikoimaan on valittu paljon laatusertifioituja toimistotarvikkeita. Suosi luontoa säästäviä tuotteita!